portal turystyczny, PolandPilot.pl, Phil Bosmans, przewodnik, zwiedzanie, cytat, podróż, turystyka, wskazówki, rady, włóczykij, Stary Folwark, wyjazd, wycieczka, eskapada, forum, chat, wpis, wakacje, urlop, wyjazd, wycieczkaMinęły czasy zwiedzania. Dziś nie wystarczy nawet podróżować. Chcemy znowu odkrywać. Swoje miejsca, nieznane ścieżki, spotykać niezwykłych zwykłych ludzi. "Jeśli się patrzy razem w górę, niebo się przybliża" - tym cytatem z Phila Bosmansa, flamandzkiego pisarza i kapłana, wita się ze wszystkimi fanami takiego podróżowania nowy portal turystyczny PolandPilot.pl

 

To najlepsza strona dla wszystkich, którzy mają swoje unikalne miejsca w Polsce i chcą je pokazać innym. Także dla tych, którzy takich miejsc szukają.

Jesteś podróżnikiem, fanem turystyki, a może przewodnikiem? Portal PolandPilot.pl czeka na ciebie. Tutaj spotkasz ludzi, którzy cię poprowadzą w nieznany polski świat i tych, co tylko czekają, by zabrać ich do pięknych miejsc. Właściciele hoteli, pensjonatów i gospodarstw agroturystycznych mogą za pośrednictwem portalu zapraszać gości, wymieniać się doświadczeniami i radami. Przecież najlepiej wiedzą ci, co już byli, zrobili, zorganizowali, wybudowali... Pożyteczne wskazówki i rady z pierwszej ręki są bezcenne, gdy chcemy sami rozpocząć turystyczne przedsięwzięcie.

Portal jest przyjazny, łatwo się po nim poruszać i dodawać swoje wpisy. Można wymieniać opinie na forum i porozmawiać na chacie oraz wpisać swoją imprezę do kalendarza.

A poza tym portal jest ostatnim etapem każdej podróży - miejscem, gdzie opowiada się wrażenia, pokazuje zdjęcia, filmy, opisuje przygody, wpadki i wzruszenia. Jeśli wędrujecie i na trasach waszych eskapad po Polsce znaleźliście coś, o czym ludzie jeszcze nie wiedzą, jeśli nie macie ochoty albo pieniędzy na Grecję, Tunezję czy Egipt - zaprzyjaźnijcie się z portalem PolandPilot.pl. Dodajcie swoje zdjęcia i opisy wypraw, zareklamujcie hotel, poszukajcie ciekawej wycieczki, eskapady, zaplanujcie wymarzony wyjazd. To najlepsze miejsce dla wszystkich polskich włóczykijów, którzy wiedzą, że między Odrą a Bugiem jest coś więcej niż Zakopane, Kraków, Gdańsk czy Toruń. Zobaczcie, co się dzieje w Trzebiatowie, Starym Folwarku albo Miechowie. A może to u was za rogiem czeka jakaś przygoda?

Są na Facebooku - http://www.facebook.com/polandpilot


Anna Ławniczak